Hakkımızda
Wing Makers Hakkında

Wing Makers, 2010 yılında daha önce Borusan Holding, Uzel Holding, Bosch gibi öncelikli olarak sayılabilecek bir çok markaya web teknolojileri ve interaktif pazarlama konusunda hizmet vermiş; Adeka ilaç firmasına CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi) yazılımı ve danışmanlığı yapmış tecrübeli bir ekip ile, teknoloji kullanarak iş yapma kalitesini yükseltip ve yeni iş modelleri oluştururmak ve kendi projelerine de yatırım yapmak amacıyla kurulmuştur.

Misyonumuz

Wing Makers müşterileri ve kullanıcıları için iş yapma kalitesini yükseltip ve yeni iş modelleri oluştururken, işlerinin önemli bir parçası ve / veya tamamı olacak şekilde çözüm ortağı olmayı da hedefler.

Wing Makers hizmetlerini sunarken, en küçük ayrıntıdan işin bütününe dek müşteri ve kullanıcılarımızın kendilerini özel hissetmelerini sağlar ve çözüm önerilerini onların iş gereksinimlerini geleceğe dönük bir vizyonda karşılayacak şekilde tasarlar.

Wing Makers için, en önemli başarı göstergelerinden biri müşteri memnuniyetidir. Bunun için, bizden hizmet alan müşteri ve kullanıcılarımızın memnuniyetini sistemli olarak izler ve elde ettiğimiz sonuçları, sunduğumuz hizmetleri geliştirmekte kullanırız.

Wing Makers için müşterilerine karşı en önemli sorumluluklarından biri, yüksek hizmet kalitesinden ödün vermemesi ancak buna karşın sunduğu hizmet bedellerini karşılanabilir düzeyde tutmasıdır.

Vizyonumuz

Wing Makers, teknolojiyi kullanarak geliştirdiği ürünlerdeki yüksek kalite düzeyi, eski iş yapma şekillerini değiştirme ve yeni iş yapma şekillleri geliştirmekteki öncü uygulamaları, genel iş kalitesini yükseltmekteki ve yüksek müşteri memnuniyeti yaratmak kararlılığındadır.

Öncü Uygulamalar

Türkiye’de ve dünyada teknolojinin gelişimini ve trendleri sürekli izleyerek her zaman farklılık yaratacak yeniliklerle öncü ve örnek olmayı hedefliyoruz.

Müşteri Memnuniyeti Yaratmada Kararlılık

Hizmetlerimizi sunarken, en küçük ayrıntıda bile müşterilerimizin ve kullanıcılarımızın kendilerini özel hissetmelerini sağlayacak ve çözüm önerilerimizi onların iş gereksinimlerini ön planda tutacak şekilde tasarlayacağız.

Kurumumuz için, en önemli başarı göstergelerinden biri müşteri memnuniyetidir. Bunun için, bizden hizmet alan müşteri ve kullanıcılarımızın memnuniyetini sistemli olarak izleyecek ve elde ettiğimiz sonuçları, sunduğumuz hizmetleri geliştirmekte kullanacağız.

Müşterilerimize karşı en önemli sorumluluklarımızdan biri olarak da, yüksek kalitemizden ödün vermeden, hizmetlerimizin uygun fiyatlarla sunulmasını sağlayacağız.

Üstün Nitelikli Ekip ve Çağdaş Altyapı

Farklılığımızı yaratan en önemli unsur, mesleğinden en iyi olmak için gereken eğitim, deneyim ve özelliklere sahip, kendini işine adamış, özverili olmaktan gurur duyan ekibimizdir.

Sunduğumuz tüm hizmetlerde mükemmeliyete ulaşmamıza olanak sağlayacak en önemli unsurlardan birisi de çağdaş altyapımızdır. Bu nedenle, teknolojideki gelişmeleri izleyerek, hizmetlerimizin etkinliğini, kalitesini ve verimliliğini arttırmak için en güncel teknolojilerle altyapımızı sürekli geliştirmekteyiz.